Yazılım Hizmeti | Avaken

Yazılım

Bir projeniz mi var?

Avaken olarak, yapmış olduğumuz tüm yazılım ve tasarım projeleri üzerinden edindiğimiz tecrübe ile size en uygun işi sunmak için hazırız. Projeniz veya bütçeniz ne olursa olsun gelin, projenizi inceleyelim, geliştirelim ve avaken kalitesi ile hayata geçirelim. Kısaca; Hayal edin, yazalım!

Tamamladığımız ve hayata geçirdiğimiz tüm projelerin sorunsuz ve kesintisiz bir şekilde çalışması için Avaken destek ekibimiz daima hazırda bekliyor olacaktır.

Nerede çalışsın ?

Projenizin çalışmasını istediğiniz platformları siz belirleyin. Akıllı telefonlar, bilgisayarlar, tablet ve akıllı saatler gibi farklı tüm platformlar için ayrı ayrı uygulamalar geliştirelim, daima işinizin başında, kullanıcılarınızın yanında olun.

Avaken olarak, Türkiye'de tek bir çatı altında, Masaüstü Uygulamaları, Web Uygulamaları, iOS, Android Mobil Uygulamaları ve Grafik Tasarım hizmeti alabileceğiniz ender firmalardan biriyiz.

Gizlilik ve güvenlik!

Tüm projelerimizde önceliğimiz projenizin gizliliği ve güvenliğidir. Proje başlangıcında hazırladığımız gizlilik sözleşmesi ile önce fikrinizi size tesciller, sonra işimizi yaparız.

Projenizi bitirdiğimizde ise tüm dokümanları, kaynak kodları, sunucu bilgileri ve altyapı dosyalarını size teslim ederiz.