Web Site Güvenliği Hizmeti | Avaken

Web Site Güvenliği

Kolay güvenlik ve ekonomik araçlar.

İnternet karmaşık ve muazzam bir yer. Üstelik web siteniz buradaki her şeye bağlı. Bu iyi bir şey! Ama aynı zamanda güvenli olmayan bir şey. Güvenli olmayan web siteleri izlenebilecek, değiştirilebilecek veya çalınabilecek şifrelenmemiş veriler gönderir ve alır.

SSL sertifikaları.

Kullanıcılar güvenli olmayan bir siteyi ziyaret ettiğinde, tarayıcıları onları uyarır: Bu bağlantı güvenli değil. Bu kötü görünür. Güveni sarsar. Öyle olması da gerekir. Bu web sitelerinin güvenli oldukları garanti edilmiyor. SSL sertifikaları yok.

SSL sertifikası, güvenilir sitelere adres çubuğunda güvenlik kilidi simgesini sağlayan şeydir. Bu kilit simgesi, ziyaretçilere verilerini önemsediğinizi gösterir. Güvenli görünür ve interneti daha güvenli bir hale getirirsiniz.

Güvenlik kilidinin yanı sıra SSL sertifikaları, sitenize gelen ve sitenizden giden tüm verilerin şifrelenmesini sağlayarak değiştirilmesini veya kötüye kullanılmasını sağlar. Ancak web sitelerini kesintiye uğratmanın birden fazla yöntemi var.

Web Sitesi Güvenliği ve yedekleme.

Neyse ki, saldırılar, beklenmedik kesinti süreleri ve daha da kötüsü önlenebilir. Web Sitesi Güvenliği, sitenizi kötü amaçlı etkinliklere karşı tarar ve bir şey (veya birileri) verilerinizle uğraşmaya çalışırsa sizi uyarır.

Bir şey olursa, Web Sitesi Güvenliği için Avaken virüslü siteyi ANINDA temizler. Güvenli bir siteyi korumak için yapabileceğiniz en iyi şey, günlük olarak yedeklemektir. Avaken garantisi ile Web Sitesi Yedekleme ile güvenli bir firmanın, ihtiyacınız olduğunda yanınızda olduğunu bilmenin gönül rahatlığını yaşarsınız.

Web sitenize güvenlik katmak işte budur,  sigorta poliçesi ve yatırımdır. Web sitesi güvenliği araçlarının eksiksiz koruması ile kuruluş, marka, vitrin ve sosyal alanınıza yatırım yapın. Güvende olmanın ve güvende kalmanın en kolay yolu budur.


Kötü amaçlı yazılımlar ayrım yapmaz.

Aslında, bu eşit fırsat içeren bir tehdittir çünkü çoğu kötü amaçlı yazılım saldırısı otomasyonla tetiklenir, bu da kelimenin tam anlamıyla herkesin hedef olduğu anlamına gelir. Eğer virüs kaparsanız ve Avaken Web Sitesi Güvenliği gibi bir yerinde acil müdahale mekanizmasına sahip değilseniz, sitenizi engellemekten daha fazlasını yapabilir; itibarınızı mahveder ve potansiyel müşterilerinizi uzaklaştırabilir.

Şöyle düşünün: Sitenizi güvence altına almak, geceleri evinizin kapısını kilitlemek gibidir. Eğer kapılarınızı kilitlerseniz,  bu davetsiz (veya istenmeyen) erişim riskini önemli ölçüde azaltırsınız. Siz uyuyun, Kapınızı Avaken Kilitlesin.