Android / IOS Uygulama Hizmeti | Avaken

Android / IOS Uygulama

Android / IOS Uygulama Geliştirme

Mobil cihazların kullanımı günümüzde hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor. iOS ve Android gibi mobil platformlar artık web sitelerini çeşitli uygulamalar ile birlikte çalıştırabiliyorlar.

Yeni potansiyel müşterilerine ya da mevcut müşterilerine ulaşmak isteyen firmalar ise, mobil uygulama geliştirme yöntemlerinden yararlanarak, daha kuvvetli bir tanıtım ile birlikte kurumsal iletişimlerini güçlendiriyorlar.

Mobil Uygulama Geliştirme Gerekli mi?

Mobil internet, günümüzde daha fazla uygulama üzerinden kullanılıyor. Firmanız, ürün ve hizmetlerinizi yansıtan bir aracı olduğundan dolayı, firmanıza ait ürün ve hizmetlerinizi mobil platformlara taşıyacak bir uygulama sahibi olmanız, kurumsal kimliğinizi gözle görülür bir şekilde güçlendirecektir.

Mobil uygulamalarınızın geliştirilmesi ise markanızın mobil platformlardaki en etkileyici reklam araçlarından birisi olacaktır.

Firmanıza özel olarak düzenlemiş olduğunuz kampanyalar, indirimler ve diğer fırsatları mobil uygulamalarınız üzerinden dilediğiniz şekilde kişiye özel olarak sunabilirsiniz. Platformlar arasında yaşanacak uyumluluk sorunlarını da mobil uygulama geliştirerek ortadan kaldırabilirsiniz.

Data kullanımının ülkemizde hala pahalı olması ise pek çok mobil internet kullanıcısının bu konuda hassas olmasına yol açabilmektedir. Tam bu noktada mobil uygulamalarınızı geliştirirseniz, kullanıcıların daha az data tüketerek firmanıza ait ziyaretini gerçekleştirmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle data kullanımı sebebiyle mobil platformlarda firmanıza ait bilgilere ulaşmaktan çekinen hedef kitlenize de doğrudan ulaşmış olursunuz.

 

+ Tasarım

Tüm tasarım elementlerini, kullanıcı deneyiminden ödün vermeden evrensel tasarım ilkeleri ile Google Material Design ve iOS Human Interface ilkelerine uygun olarak tasarlarız. Hazır şablonlar kullanmak yerine her uygulamayı özel olarak ele alır, taslak uygulamalar üretir ve alternatifler arasından en uygununu seçeriz. Tasarımlar Google ve Apple tarafından belirtilen tasarım ilkelerine uygun olarak gerçekleştirildiği için hem mobil uygulamanızda performans sorunları yaşanmaz, hem de mobil uygulamanız Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerde Avaken yardımı ile büyüleyici görünür.

+ Geliştirme

Mobil uygulamanızı; üretim, kullanım, bakım, iyileştirme ve yönetim süreçlerini de dikkate alarak geliştiririz. Tablet ve akıllı telefon mobil uygulamanızı geliştirirken, uygulamanız için yüksek performanslı ve güvenlikli araçlar seçeriz. Mümkün olan her durumda en güncel SDK ve araçlarla Android ve iOS işletim sistemlerinin en son versiyonlarına uygun olarak Avaken farkı ile geliştirme yaparız.

+ Daha Fazla

Mobil uygulamanızın yayınlanmasının ardından sunduğumuz tanıtım, pazarlama ve iyileştirme hizmetlerimizle mobil uygulamanızın uygulama marketlerinde yer alan 4 milyondan fazla uygulama arasından öne çıkmasını sağlarız. Tanıtıcı internet sitesi geliştirme, sosyal medya hesapları oluşturma, promosyon videosu hazırlama, ASO (uygulama marketi arama optimizasyonu) ve mobil uygulama reklam kampanyaları ile uygulamanızı geniş kitlelere ulaştırır, mobil uygulamanızın yayınlanmasının ardından yaptığımız testler, bakım ve güncelleme hizmetleri ile mobil uygulamanızın güncel kalmasını sağlarız.

Neden Avaken ?

iOS ve Android gibi platformlarda da diğer reklam çalışmaları ile entegre bir biçimde varlığını sağlayabilmesi için etkin mobil uygulama geliştirme çözümleri sunuyoruz.

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmak, kişiye özel kampanyalarınızı ve fırsatlarınızı mobil platformlarda sunabilmek için mobil geliştirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.